Hetkel kuum:

SAATES: Marta Kislov

[sonaar_audioplayer artwork_id="" feed="https://goodnewspodcast.ee/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-13-GoodNews-Podcast-006-Marta-Kislov.mp3" feed_title="#6: Marta Kislov" hide_track_title="true" hide_trackdesc="true" feed_img="#"...

Võta nüüd päriselt aega…

Iseendale ja loe meie saatekülaliste elu lugusid, kasulikke nõuandeid

Iga inimese lugu on oluline, iga elu on oluline. Eks! Miks ei tasu nõu küsida “arvajatelt” ja “kommenteerijatelt”? Ja millised on elu kõige tähtsamad küsimused, mida tasuks endalt küsida ja elu jooksul neile ka vastused leida?

GoodNews Podcast

Uusimad postitused

ELU LUGU: Kes on Marta Kislov?

ELU LUGU: Kes on Marta Kislov?

GoodNews podcast’is #6 on stuudios külas raviteraapia looja, massöör ja imetamisnõustaja Marta Kislov, kelle missiooniks on tuua massaaž inimestele koju kätte, et kõik saaksid abi endale mugavas keskkonnas.

listen now
7 ELULIST KÜSIMUST: Johann Urb

7 ELULIST KÜSIMUST: Johann Urb

Goodnews podcast’is #5 on stuudios külas Eestis sündinud, USA endine näitleja ja modell, praegu enesearengu teejuhi ja mentorina tegutsev Johann Urb. Siin on seitse elulist küsimust, mis Johanni elufilosoofiat edasi annavad.

listen now
ELU LUGU: Kes on Al Paldrok?

ELU LUGU: Kes on Al Paldrok?

Goodnews podcast’is #4 stuudios on külas skulptor, performance-kunstnik ja graafik Al Paldrok, kelle missiooniks on loominguline vabadus. See, et inimesed mitte ainult ei tarbiks kunsti, aga ka ise looks seda.

listen now
7 ELULIST KÜSIMUST: Mai-Liis Kivistik

7 ELULIST KÜSIMUST: Mai-Liis Kivistik

GoodNews podcast’is #3 on stuudios külas loodusterapeut, terviseedendaja, joogaõpetaja, teadlike treeningute juht, loodusravi eestkõneleja ja ettevõtja Mai-Liis Kivistik. Siin on seitse elulist küsimust, mis Mai-Liisi elufilosoofiat edasi annavad.

listen now